Małgorzata Spodenkiewicz, Centrum Współpracy Międzynarodowej

Inauguracja w IFE z gościem specjalnym

Ambasador Francji w Polsce – Frédéric Billet mówił o wyzwaniach, które stoją przed Francją i Polską, jako długoletnimi sojusznikami w Unii Europejskiej
Jacek Szabela

Uroczyste otwarcie roku akademickiego 2020/2021 swą obecnością zaszczycił Ambasador Francji w Polsce – Frédéric Billet. Wizyta Ambasadora nie była przypadkowa, bowiem poza immatrykulacją nowo przyjętych studentów, w auli IFE otwarta została również kolejna, IV edycja flagowego projektu PŁ - Francuskiej Akademii Młodego Inżyniera (FAMI).

Wirtualny dzień otwarty dla cudzoziemców

Prowadzący transmisję na żywo: mgr Julia Skrzypkowska i dr inż. Grzegorz Liśkiewicz
Daria Bobovkina

2 lipca 2020 roku odbyła się I edycja TUL Open Day Online – internetowych drzwi otwartych, skierowanych do przyszłych, zagranicznych studentów Politechniki Łódzkiej. Podczas wydarzenia skupiono się, w głównej mierze, na promocji tzw. full-time studies, czyli studiów na pełen cykl.

Wspólnie o lepszym jutrze

Transmisja z paryskiej konferencji Boma Momentum
Małgorzata Spodenkiewicz

Boma Momentum Viewing Party zgromadziło w IFE pasjonatów i aktywistów wrażliwych na niepokojące zjawiska zachodzące w dzisiejszym świecie.

W Centrum Kształcenia Międzynarodowego spotkali się studenci, pracownicy PŁ oraz przedstawiciele instytucji zewnętrznych, by wspólnie obejrzeć transmisję paryskiej konferencji Boma Momentum. Zorganizowała ją 27 stycznia 2020 roku międzynarodowa sieć Boma Global.